Hangi Banka Kredi Veriyor

Zaman zaman nakit para ihtiyaçları için bankalara ihtiyaç duyulabiliyor. Bu gibi durumlarda bankaların uygun faiz oranları ile daha uzun vadede banka kredileri bulunmaktadır. Bu anlamda yapılan araştırmalar ile hangi banka kredi veriyor sorusuna cevap arıyoruz. Hangi meslekte olursanız olun kendi bütçenize uygun kredi avantajları ile sizin için en uygun bankayı seçmenin zamanı gelmiştir. İşte şubeye gitmeden hızla kredi veren bankalar: 

 1. ING Bank  

 Ing Bank Türkiye’de en hızlı kredi veren bankalardan biridir. Maksimum kredi tutarı 50 bin TL değerindedir. Sigorta yapmakta olan bu banka kısa sürede ve evrak talep etmeden sadece bir telefon görüşmesi ile kredinizi cebinize gönderiyor. Kredi verirken herkese vermektedir. Herhangi bir meslek grubu ya da ekonomik kategori şeklinde sınıflandırma yapmıyor.  

 2. Garanti Bankası  

 Sadece kendi müşterisine kredi veren bankalardan biri de garanti bankasıdır. Müşterilerinin kredi notuna göre değerlendirme yapmaktadır. Sadece telefon ya da internet bankacılığı yoluyla kısa sürede krediniz cebinize gelmektedir. Maksimum kredi tutarı ise 25 bin TL tutarındadır.  

 3. Ak Bank  

 Sadece kendi müşterisine kredi veren bankalardan biridir. En hızlı ve kolay kredi almanın yolu Ak Bank müşterisi olmaktan geçiyor. Maksimum 20 bin TL kredi vermektedir. İhtiyaçlarınızı ertelemeden Ak Bank’ı arayarak kredi çekebilirsiniz.  

 Kredi Notuna Göre Başvuru  

  Kolayca ve kısa sürede kredi veren bankalar arasında En Para, Odeo Bank, Vakıf Bankası, İş Bankası, Cepteteb gibi bankalar da bulunmaktadır. Fakat hangi bankaya gidilirse gidilsin her zaman kredi notu önem taşımaktadır. Daha önceki borçlarınız için yaptığınız ödemeler değerlendirildikten sonra kredi notunuz değerlendirilmektedir. Bu not ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir. Kredi notu 1500 altında olan müşterilerden hangi banka kredi veriyor araştırmasına girenler, gelir ve kefil durumlarını değerlendirmeye almalıdır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir